aesthetic cosmetology

Depilacja/epilacja laserowa Motus

Depilacja laserowa Motus AX firmy Deka to bezpieczny, komfortowy i skuteczny zabieg pozwalający trwale usunąć niechciane owłosienie z wybranych, nawet najwrażliwszych obszarów ciała i to przez cały rok, bez konieczności przerywania kuracji w okresie letnim. Laser Motus, to laser aleksandrytowy emitujący fale o długości 755 nm, posiadający bardzo wysoką absorpcję w melaninie.

Co to znaczy w praktyce? Że jest laser do epilacji, który najszybciej spośród wykorzystywanych na rynku urządzeń do trwałego usuwania owłosienia wychwytuje chromofor melaniny (wychwycenie melaniny w skórze następuje o 25% szybciej niż w przypadku innych laserów). Powoduje to, że laser Motus oprócz skutecznego usuwania ciemnego owłosienia, doskonale radzi sobie w trwałym usuwaniu cienkich oraz bardzo jasnych włosów, w których melanina występuje w małym stężeniu.

Dzięki szybkiemu impulsowi i szafirowej, chłodzonej 20mm głowicy, o temperaturze 15 stopni Celsjusza, zabieg jest bezbolesny i przede wszystkim bezpieczny dla Pacjenta.

Jak przebiega bezbolesna depilacja laserowa?

Przed pierwszym zabiegiem depilacji laserowej bezbolesną metodą, konieczna jest wizyta wstępna. Spotkanie jest konsultacją medyczną mającą na celu wypełnienie formularza oraz sprawdzenie, czy istnieją jakiekolwiek przeciwwskazania do wykonania depilacji laserowej w łódzkim gabinecie HollyŁódź. Podczas tej wizyty specjalista określi, ile spotkań będzie potrzebnych. Dlatego konsultacja przedwstępna jest niezbędnym krokiem przed bezbolesną depilacją laserową. Następnie sam zabieg depilacji laserowej w Łódzkim gabinecie jest precyzyjny i prowadzi do trwałego usunięcia cebulki włosa. Co bardzo istotne, laser nie uszkadza pozostałych tkanek skóry. Całość natomiast zostanie rozłożona na kilka zabiegów w kilkutygodniowych odstępach czasowych.

narzędzie do depilacji laserowej Motus AX firmy Deka