aesthetic cosmetology

Depilacja/epilacja laserowa Motus

Depilacja laserowa Motus AX firmy Deka to bezpieczny, komfortowy i skuteczny zabieg pozwalający trwale usunąć niechciane owłosienie z wybranych, nawet najwrażliwszych obszarów ciała i to przez cały rok, bez konieczności przerywania kuracji w okresie letnim. Laser Motus, to laser aleksandrytowy emitujący fale o długości 755 nm, posiadający bardzo wysoką absorpcję w melaninie.

Co to znaczy w praktyce? Że jest laser do epilacji, który najszybciej spośród wykorzystywanych na rynku urządzeń do trwałego usuwania owłosienia wychwytuje chromofor melaniny (wychwycenie melaniny w skórze następuje o 25% szybciej niż w przypadku innych laserów). Powoduje to, że laser Motus oprócz skutecznego usuwania ciemnego owłosienia, doskonale radzi sobie w trwałym usuwaniu cienkich oraz bardzo jasnych włosów, w których melanina występuje w małym stężeniu.

Dzięki szybkiemu impulsowi i szafirowej, chłodzonej 20mm głowicy, o temperaturze 15 stopni Celsjusza, zabieg jest bezbolesny i przede wszystkim bezpieczny dla Pacjenta.