aesthetic cosmetology

Endermologia LPG Alliance

Endermologie® LPG Alliance oddziałuje w trzech wymiarach na Twoje ciało:

  • Redukuje oporną tkankę tłuszczową
  • Wygładza cellulit
  • Ujędrnia skórę poprzez stymulowanie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny

Terapia endermologie® LPG Alliance zapewnia jednoczesną redukcję tkanki tłuszczowej, wymodelowanie sylwetki, likwidację cellulitu i ujędrnienie skóry. Endermologia oczyszcza także ciało z toksyn, usuwa stany zapalne oraz niweluje ból i napięcia w mięśniach np. po intensywnym wysiłku lub kontuzji.

Endermologie® jest od lat najpopularniejszym zabiegiem do całkowicie naturalnego ujędrniania i modelowania twarzy i ciała. Uwielbiany przez Pacjentki, szanowany przez kosmetologów. Najnowsza odsłona tej technologii bez wątpienia staje się przebojem najlepszych gabinetów medycyny estetycznej. Zmodernizowana głowica sprawia, że zabieg jest znacznie głębszy i skuteczniejszy – masaż antycellulitowy, ujędrniający i wyszczuplający następują jednocześnie i wymagają tylko jednego „przejścia”. To co z pewnością docenią Pacjentki – nowa endermologie® LPG urządzeniem Alliance działa 3 razy szybciej. Efekty zauważalne są już po trzecim zabiegu serii!

Endermologia podczas ciąży

Podczas zabiegu endermologii w łódzkim gabinecie HollyŁódź istnieje możliwość indywidualnego wyboru zarówno masowanego miejsca, jak i dobrania intensywności podciśnienia. Dzięki temu podczas ciąży zabieg jest możliwy z delikatniejszym naciskiem oraz pominięciem brzuszka. Endermologia to doskonała forma masażu na opuchnięte nogi czy obolałe plecy. Sam zabieg trwa od 30 do 60 minut.

sprzęt do endermologii